Attraction Formula on väga rafineeritud protsess, mis viib teid esimesest "tere" -st naisega, kuni kogu magamistoaseni. Ükski trikk, lihtsalt samm-sammuline süsteem, mis vastab rohkematele naistele, on rohkem erinevaid ja naudib rohkem võimalusi oma sotsiaalses ja seksuaalelus.

Kui te panite selle püüdlusega dating süsteemi tööle, siis ei usu, kui kiiresti saate naistega kohtuda ... milliseid naisi olete alati tahtnud. Te saate tutvuda mitmete naistega nädalas või lihtsalt ühe. See on sinu teha! Mõlemal juhul on teil võimalik minna kuumima tüdruku juurde mistahes toas ja naerata, naeratades ja lihtsalt mõne minuti pärast alla minna!

Lihtsalt järgige seda lihtsat, kuid hävitavalt efektiivset valemit ja peate varsti ühendust nii paljude hottitega, et te ei tea, mida nendega kõik teha ... aga olge tähelepanelik, sest teie sõbrad võivad natuke kadeda saada! Või äkki tahad lihtsalt, et üks erakordne tüdruk, kellega saaksid elama asuda, oleks see arusaadav, kuid kes ütleb, et sul ei ole pisut lõbusat, eks?

kuidas see töötab

Kujutle seda: sa lihtsalt kõndid iga tüdruku poole, kes silma sind võtab ja tead täpselt, mida öelda. Sa ei saa kunagi sõnade kaotuseks, sa ei pea närviliseks. Mõne minuti pärast saate minna oma numbriga ja hea võimalusega näha teda hiljem sel nädalal või isegi samal õhtul!

1 Registreeruge tasuta prooviversiooniks

Külastage meie alustamiseks 850-272-4632 et registreeruda 14-päevaseks kohtuprotsessiks või säästa 10% meie plaaniga "Üks makse". Sa saad kohe juurdepääsu Attraction Formula'le ja Pauluse näpunäiteid naiste kohtumiseks.

  • Instant Access - registreeruge ja logige sisse mõne minutiga
  • Proovige enne ostmist - katsetage materjali enne programmi rakendamist

Märkus: me nõuame teie krediitkaardilt oma prooviversiooni aktiveerimist ja teie krediitkaardi kehtivuse kinnitamist. Võite ka tühistada igal ajal enne katseaja lõppu, et vältida tasusid.

2. Lugege valemit

Pöörake ligipääsu paljudele ressurssidele, sealhulgas AF-i e-raamatule, koolitusfilmidele, kohapealsetele piltidele ja Paul Janka eksklusiivsele Boot Campi ajakavale. Juurdepääs nendele varadele sülearvutist, tahvelarvutist või nutitelefonilt.

  • e-Book - võtke Attraction Formula teiega igaks külastuseks
  • Day Game Audio - õppige täpselt, mida öelda ühele naisele, kellega soovite kohtuda
  • Koolitus Videod - alustades sissejuhatusest ja edusammudest kõrgtehnoloogiatesse
  • Bootcamp - pääsete juurde tulevastele bootcamp üritustele

3. Parandage oma mängu!

Attraction Formula on aidanud üle 50 000 mehe kogu maailmas kohtuda rohkem naisi. Tõestatud rekordit toetavad sadu iseloomustusi ja õnnelikke kliente. 6308411926 paljudele liitumiseks!

  • Elu muutmine - kui palju oleks väärt oma unistuste tüdrukut?
  • Tõestatud - ärge raisake aega teiste internetikampaaniatega või pettustega
  • Tagatud - kui te ei ole 30 päeva jooksul rahul, tagastame teie raha

Kui olete selle riputanud, saate kümneid ilusaid naisi, kuu pärast kuud, aasta-aastalt kokku tulla. Teil on nii palju uusi seiklusi; teil on piisavalt lugu ja mälestusi, mis kestavad kogu elu! Unusta üksildased nädalavahetused; teil on nüüd uus probleem: liiga palju naisi jälitavad sind pärast. Ja see on hea probleem!

iseloomustused

Vaadake, mida umbes 50 000 meest on öelnud umbes Attraction Formula

Teie programm
on hämmastav

"Teie programm on hämmastav. Te saate tõesti teada, kuidas seletada mehed, kes on väga edukad naiste seas, ja ma arvan, et see on teie raamatus tõepoolest teistest sellel teemal toimuvatest tiražuist. ma arvan ka, kuidas turg on tõrjutud meeste vastu naistega edukalt. Samuti on mulle selge, miks teie vastandlik lähenemisviis on nii edukas. Nüüd ma mängin teie reeglite järgi, mitte ühiskonna poolt ja ma tunnen kohe vabanenud! " - Matt R.

Üks parimatest asjadest, mille
olen kunagi teinud

"Esiteks tahtsin lihtsalt öelda, et teie programmi ostmine on olnud üks parimaid asju, mida ma kunagi teinud olen. Olen 19-st Austraaliast ja kui ma saan oma õiglase osa konksudest välja minna baaridesse koos semudega, siis ma kogenud ka palju pettumusi ja ei olnud kunagi kindel, et nad lähenesid tüdrukutele tänaval päeva jooksul ja tabasid neid nende arvu järgi. Kui lugesite oma raamatut 2 nädalat tagasi, on kogu minu mõtteviis muutunud, kuidas kohtuda tüdrukutega, kuidas seda õigesti teha nendega toime tulema ja ka armastan mõtet, et nad ei tohi neid raha kulutada, kuni nad näitavad oma "väärtust". Ma ei ürita lasta suitsetada oma ass mate haha, vaid lihtsalt tänan teid. " - Josh S.

Kuumim tüdruk,
kellega ma kunagi rääkinud

"Ma kasutasin sinu juhendit eile õhtul ja mul on mõned numbrid kuumimast tüdrukust, kellega ma EVER on rääkinud. Ma lihtsalt ei püünud ​​temaga seksida, mida ma oleks võinud tõmmata. klubi ja ma mõtlesin: "Oh, vaata, ta on oma elemendist väljas" ja läks sisse. Mul oli õigus. Ma arvan, et kavatsen teda kutsuda täna, kui ma ei saa maha jääda ega homme mõned joogid sel ööl. Tänan! " - Roland G.

Ületab iga teist
raamatut, mida olen lugenud

"Ma olen oodanud midagi sellist igaveseks ja pärast seda, kui olen juba lugenud miljoneid teisi e-raamatuid, tahan öelda, et teie ületab iga muu e-raamatu, mida olen lugenud. Enamasti meeldib mulle, kuidas see on kirjutatud, seda ei kogu kogu pool See on selge, et te ei tee seda raha teenimise eesmärgil. Igal juhul tahtsin lihtsalt tänada selle eest, et ma saan oma postkastidesse kõik oma asjad ära võtta. Samuti ootan selle panna tava. " - Don H

Muutsi kogu minu
mõtteviisi

Tahan lihtsalt tänada juhiseid ja ma arvan, et need enesest testitud tehnikad peaksid olema iga mehe elu sissepääsu käsiraamat. Tänan vend, sina ... see mees. "- Tyler S.


Naistega juba kindlamini

"Ma olin väga rahul atraktiivsuse paketti sisaldava sisuga. Mulle meeldib tõesti, kui otse edasi, ja mitte BS-i. Teadust pole, keskendutakse sellele, mis on otsesel kogemusel töötanud. Teil on selgelt mõnevõrra kes kõnnib kõnega ja suudab teisi õpetada seda tegema. Te olete tegelikult motiveerinud mind, et mu perse enam välja pääseb ja see juhtub. Olen lähenenud palju rohkemale, teie mitteohustus on nakkav ja on mulle tõesti hõõrunud. ma olen kindel ja otsesem naistega. Ja selle suurepärane, et mul ei ole vaja meelde jätta ühtegi rida või rutiinid. Tänan teid väga, et ostsite oma kogemuse saanud tarkuse. Ootan tüdrukutega lähematel kuudel palju lõbusamat ja isiklik muutus. Oled mees! "- Steven F.

Ignoreeri seda nõu
oma ohtudest

"Võimaldab teil viia välja ruudukujulise mängu lõpuni. Kui teil on haigus pommitada BS-ga, mis on nendel päevadel võrgutamiskogukonnast välja, on see materjal teile. Järgige seda süsteemi, mis on siin suurepäraselt liigendatud ja näete teie edu tõuseb. Just minu meelest on sisemine seade olnud minu mängu peamine täiendus. Ignoreeri seda nõu oma ohtlikus olukorras. " - Joe N.

Minu mäng on
kindlasti paremaks muudetud

"Paul, tahtsin lihtsalt öelda, et mulle meeldis see raamat. Immigratsiooni analoogia on nii tõsi, see on nii nagu öö ja päev. Arvan, et raamat on nii hea, sest see pole täidetud jumalate teooriate ja hullu" energia "rääkimisega. Ma arvan, et lugejad tõepoolest austavad ja naudivad nõuandeid otse edasi, praktilisi ja hõlpsasti rakendatavaid. Ma arvan, et ülim kompliment on see, et minu mäng on kindlasti paranenud. "- Andy F.

Teie programm
hakkab mu elu muutma

"Tere, Paul, minu nimi on John, ma olen üks nelikümmend aastat vana New Orleansist. Vaatasin alati oma sõpradega oma salajasesse usaldustesse, mida mainisid oma raamatus, ja ma tõesti arvasin, et see on seal, mis võimaldab neil seda kasu saada Ma olen hakanud oma raamatu ainult lugema (lk 20), kuid ma näen juba oma viise eksimust ja tean, et see raamat muutis mu elu. Olen kindel, et olete väga hõivatud, kui ma ei taha enam tänada sa kirjutad selle raamatu ja hea, mida ta peaks andma kõigile, kes soovivad. " - John G.

Michael Jordan
Meeting Women

"Mul on teie programm ja kõik, mida ma võin öelda, on geenius tõesti geenius! Mulle tuleb muljet avaldada palju mulle, ja ma arvan, et sa oled täiuslik eeskujuks meestele, kes oma mängu karmistuvad. Näen, et sul on hästi haritud ja pannud iga natuke mõtlesin, mis töötab ja mis mitte, teie ambitsioon on uskumatu! Tõesti, Michael Jordan, kohtumine naistega! " - Todd L.

Seal peaks olema
sinu kujutlus

"Hei Paul, ei tea, kas sul on see sõnum, kuid ta tahtsin teile öelda ... teie tooted ja teie sõnum on mu elus dramaatiliselt muutnud ... Ma olen venekeelne tüdruk nüüd ja iga kord, kui ma lähen mine linnaga oma tiibadega, teie raamat on elus ja see räägib minuga teie hääle, kui ma saan maha laskuma ... Ma ei ole hulluks ... sa andsid väga oluliste detailide liha pigem kui teised treenerid, kes segavad teid kogu aeg ... peaks olema teie poolt ehitatud kuju, mis muutis paljude meeste elu ... Tahtsin tänada teid ... mind ja mu tiivad kasutavad suuresti sinu härra ja Jumal õnnistagu!!" - Parminder S.

Lõpuks öö
nelja numbriga

"Tema raske uskuda, et ma võiksin tunda nii erinevalt, kuidas ma nii ja nii lühikese aja jooksul ennast ja naisi näen. Kõik teie programmi teemad on täiuslik. Loenin teie raamatu ühe nädalavahetuse ja sõna otseses mõttes järgmisel nädalavahetusel haarata mõned joogid semu miinivastase. I couldnt uskuda kui ma lõpetasin öösel 4 numbrid ja palutakse tulla juba järgmisel õhtul. ma tegin ja oli lööklaine ja täidetud väga seksikas tüdruk, enne strippar fakt. ma ei valeta, kuid see juhtunud nii kiiresti Iv püütud kiirustamine. Iv olnud tunne ära ja hirmutatud ajast, Im rollin seda küll. nii aitäh ja ma ootan uusi teadmisi mitte ainult naistele, vaid ennast mees." - Vince B.

Mu seksuaalel
on taevas kaetud

"Mul on olukord ... ainulaadne, mida võib tõenäoliselt seostada ... umbes aasta tagasi hakkasin ma oma materjali lugema / ostma ... ja pean ütlema, et minu seksuaalel on taevas tõusnud ... ja mul on nii palju numbrid ja nii palju väljavaateid .... see on üsna hull ... oma materjali juurde ..., kuid nüüd leidsin selle tüdruku, et ma tõesti tunne seost ja ta ka teeb ... kuidas sa selle kohta lähevad .. sest ma tean, et see on midagi, mida te tõenäoliselt tegi, kui hakkasite tutvuma oma praeguse GF-ga? Ma oleksin tänulik, kui vastaksite ja andke mulle mõni teie geeniusnõuanne ... tänu väga ... teie fännile! " - Julio S.

Me olime autosse tagasi
oma kohale ... Genius!

"Paul, ma elan äärelinnas ja olen kasutanud veebipõhist dating. Jälgige retsepti" vahetustekstid 2 nädalat tagasi / edasi ja seejärel kohtuge õhtusöögile ": 0-5. Nägime näitusel täna, laadisite alla oma raamatu ja proovisin seda kohe. Lahkuvate e-kirjade asemel ütlesin lihtsalt: "Jääme kohtuma joogile", "peab olema täna õhtul", "olen kogu nädalavahetusel hõivatud". Valisime koha, kus võime istuda kõrvuti Ma ei öelnud peaaegu midagi ennast, lase tal teha kõike (mida ta rõõmuga tegi). Kaks joogi hiljem olime autosse tagasi mu kohale ... Genius! " - Tim D

Mis on seespool

Teie liikmeskond sisaldab spetsiaalsete toodete komplekti, millest igaüks pakub tõestatud, praktilisi ja ülitõhusaid näpunäiteid naistele kohtumiseks. See on reaalmaailma nõu, mida kindlasti ei saa mujalt.


Attraction Formula eBook

See 88-leheküljeline juhend kirjeldab kogemusi ja sellest tulenevat süsteemi naiste kohtumiseks, mille Paulus arenes üle kümne aasta jooksul New Yorgi tänavatel naise naasmisega. Kokkuvõtlik ja hästi kirjutatud - see on naiste jaoks erakordselt eduka teekaart, mida te lihtsalt ei suuda kuhugi mujale minna saada.


Täiustatud koolitus videod

Samuti saate juurdepääsu Pauluse eksklusiivsele New Yorgi seminarile. Selles läheb Paulus sügavikusse ja selgitab põhjalikult täpselt, kuidas kohtuda peaaegu iga naisega vaid kuuskümmend sekundit. See tuntud ka kui "Beyond the Digits", on see seminar legendaarne korja ja võrgutamise valdkonnas. Tõesti peab "nägema!"


Paul Janka Coaching

Saate saada ka "liikme ainus" juurdepääsu Paul Janka ja tema sertifitseeritud treeneritele. Hankige täpne teade Pauluse väljaostetud isikliku juhendamise kalendrisse või sooritage oma mäng järgmisele tasemele sertifitseeritud telefoni treeneriga, kes aitab teil konkreetsete komistuskividega ja saada soovitud tulemusi.

Kuid ärge lihtsalt sõna võtke selle nimel, Attraction Formula on näidatud dr Phil, The Today Show ja Tyra Banks. Nad on näinud seda toimingus ja kutsuvad seda üheks kõige võimsamaks dating süsteemiks, mis on kunagi loodud tuntud universumis.

Pole tähtis, mida otsite just praegu: erineval tüdrukul iga nädala õhtul või naine, kellega soovite abielluda ja veeta oma ülejäänud elu. Siin on üks vaieldamatu fakt: naiste kohtumist ei tohiks kunagi jääda "võimalusesse", "saatusesse" või "saatusele". Te võite raisata ootama aastaid, et juhuslikult põrkuda sellesse naiseks, mida sa tõesti tahad ... ja mis siis, kui seda kunagi ei juhtuks? Olgem sellega silmitsi, oodates ei ole hea strateegia!

Alusta kohe kohe!

Karda pühendumust? Me mõistame. Valige meie lihtne makseplaan, mis sisaldab programmi
14-päevase tasuta prooviversiooni. Teie kohtuprotsessi aktiveerimiseks palume sisestada krediitkaarti ja kui otsustate programmi jätkata, esitatakse arve ainult

5 lihtsat igakuist makse 4,99 eurot!

Üle 500 000 tuhande mehi ei saa olla valed

Alustame!

14-päevane tasuta prooviversioon programmile

5 lihtsat igakuist makse 4,99 eurot.

ALUSTAMA


817-863-5906